Прогулянки на свіжому повітрі у садочку "Салют"

Прогулянки на свіжому повітрі є невід'ємною частиною щоденної програми виховання у приватному дитячому садочку "Салют" в Кривому Розі. Розташований поруч з чарівним парком на Соцмісті, садочок "Салют" надає чудову можливість для дітей насолоджуватися природою та проводити час на вулиці під ретельним наглядом вихователів.

Безпека та комфорт під час прогулянок
Безпека дітей є нашим пріоритетом. Маршрут від садочка до парку короткий та безпечний, а вихователі завжди переконуються, що діти дотримуються правил дорожньої безпеки. У парку діти грають під наглядом досвідчених вихователів, які забезпечують безпеку та комфорт кожного вихованця.Активності та ігри на свіжому повітрі
На дитячих майданчиках у парку діти мають змогу грати в різноманітні ігри, що сприяють їхньому фізичному розвитку та соціалізації. Літо пропонує безліч можливостей для ігор на свіжому повітрі, а взимку діти можуть ліпити сніговиків та весело проводити час на снігу.

Спілкування з природою
Прогулянки у парку - це також чудова нагода для дітей спостерігати за природою та вчитися поважати довкілля. Ці досвіди не тільки приносять радість дітям, але й сприяють їхньому емоційному та інтелектуальному розвитку.

Запрошуємо вашу дитину відчути всі переваги прогулянок на свіжому повітрі в садочку "Салют". Запишіть вашу дитину до нас, і вона зможе насолоджуватися щасливим та активним дитинством, оточена турботою та увагою. Дозвольте вашій дитині рости здоровою та щасливою!
Made on
Tilda