Святкування у приватному дитячому садочку "Салют"

У приватному дитячому садочку "Салют" у Кривому Розі ми віримо, що свята мають особливе значення для дітей. Вони не тільки приносять радість та веселощі, але й сприяють розвитку творчості, уяви та соціальних навичок дітей. Наш садочок організовує незабутні тематичні святкування та вечірки, щоб кожна дитина відчула чарівність дитинства.

Новорічні та Різдвяні свята: Дід Мороз, Снігуронька та Санта Клаус
Святкування Нового року та Різдва у "Салюті" - це чарівний час, коли в гості до дітей приходять Дід Мороз, Снігуронька та навіть Санта Клаус. Діти отримують подарунки, беруть участь у різноманітних іграх та конкурсах, а атмосфера свята наповнюється сміхом, радістю та дитячими усмішками.

Тематичні вечірки: від Хелловіну до Барбі
У "Салюті" ми любимо різноманітність, тому організовуємо тематичні вечірки на різні смаки. Чи то моторошно веселий Хелловін, чи яскрава вечірка на мотиви популярного серіалу "Венсдей", чи фантастична пригода у світі Барбі - кожна подія унікальна та незабутня.Дитячі дискотеки: танці та музика
А що може бути краще за дитячу дискотеку? У "Салюті" регулярно проводяться дискотеки, де діти мають змогу розслабитися та весело провести час, танцюючи під улюблені хіти.

Безпека та комфорт під час святкувань
Безпека дітей завжди на першому місці. Наші вихователі та аніматори пильно стежать, щоб кожна дитина відчувала себе комфортно та безпечно під час святкувань.

Дозвольте вашій дитині відчути чарівність свят у садочку "Салют". Запишіть її до нас і бачте, як ваша дитина розвивається, вчиться новому та насолоджується щасливим дитинством, сповненим радісних моментів та незабутніх святкувань.
Made on
Tilda